Tığ işi sandalet modelleri

anlatimli-orgu-tig-bebek-sandalet-modeli

Her geçen gün örgü alanını ve dalını geliştiren, örgülere doyamayan siz marifetli hanımlarımıza ilgi alanları içerisinde olan fakat yeni modellere ihtiyacı olanları düşünerek sizlere güzel el işi sandaletlerimizi sunmak istiyorum.

Sandaletler yazın bize rahatlık sağladığı için çoluk çocuk, karı koca her birimizin ayağında bir sandalet ve gerek havuzlar için yada bir tatilde kumsalda giyinmek için veyahut günlük yaşantımızda sürekli ayağımızda bulunmaktadır.

Benim sandaletle tanışmam yaklaşık bir 17 yıla dayanmaktadır. O yıllarda çok bir model seçeneği olmasa da yinede bir çocuğu  cezbedebilecek kadar hoş gözüküyordu ve bende her çocuk gibi renkli cafcaflı modeli almış eve giderken de ayaklarıma baka baka gitmiştim.

Nurlar içinde yatsın büyükbabam almıştı o yüzden hiç unutamıyorum. Eve gittiğimde elime aldım ve incelemeye başladım o yıllarda yeni yeni raflara giren sandalet, renkli yastı lastik şeklinde üç paralel lastiğin bir araya gelmesiyle oluşuyordu ve bana göre giyindiğim en güzel sandalettir ki hala anılarımdan silinmiyor.

Dediğim gibi çoğumuzun sandalet terliklerle başka başka anıları vardır çünkü kimilerimizin yaz tatilini geçirdiği yerlerde bir aşk olayına girdiği zaman özellikle ilk buluşmalarda yada ilk karşılaşmalarındaki kılık kıyafet yada sandaletlerini hiç unutmazlar  her bayanın yaptığı şeydir o, hani o ilk buluşmamız vardı ya canım işte o zaman benim üstümde ne vardı hatırlıyor musun?

hangi ayakkabım vardı diye bir çok sorularla çoğu zaman eşlerimizi yada sevgililerimizi terletiriz. Ben 7 yıllık evliyim ama arada bir yoklama yaparım eşime ve o da her defasında hatırlar  ( hiç hatırlamaz tabi o ayrı bir konu  )

Bunlar tabi güzel anılar anlatmakla bitmiyor ama bizler anılarımızı bir tarafa bırakıp hazır sandaletlerden bahsetmişken bizim örgü sever hanımlarımız bu defada tığ işiyle sandalet yapımına el atmışlar ve çok da güzel yapmışlar şahsen ben çok beğendim ören, işleyen tüm bayanlarımızın eline emeğine sağlık. 

Tüm yeni modellerle, en seçkin el işi tığ yapımı sandalet modelleri ile sizinle olmaktan çok mutluyum  ve ayrıca değişik el yapımı tığ işi ayak  süsleri ile sizlerle olacağım. İnanın onlarda çok güzel ve evde kullanabileceğiniz şık ayak aksesuarları olup kesinlikle yapmak isteyeceğiniz harika modellerdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*